![δωρεάν μεταφορικά](https://www.kitrinopatini.gr/wp-content/uploads/2022/02/courier2.png)
Αγοράστε τρία σετ Παραμυθοκάρτες (το ίδιο ή διαφορετικά) με κόστος €26,70 και εμείς σας τα στέλνουμε στο χώρο σας με δωρεάν μεταφορικά! Δεν χρεώνεστε καθόλου τα έξοδα αποστολής.
*Τα έξοδα τυχόν αντικαταβολής χρεώνονται κανονικά
Καλωσήρθατε στο Κίτρινο Πατίνι!
Αγοράστε τρία σετ Παραμυθοκάρτες (το ίδιο ή διαφορετικά) με κόστος €26,70 και εμείς σας τα στέλνουμε στο χώρο σας με δωρεάν μεταφορικά! Δεν χρεώνεστε καθόλου τα έξοδα αποστολής.
*Τα έξοδα τυχόν αντικαταβολής χρεώνονται κανονικά